Výrobci

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje stávající produkty z čedičové vlny, skelné vlny, extrudovaného polystyrenu XPS a také kvalitní izolační produkty z expandovaného polystyrenu EPS. Vedle tradičních výrobků pro izolace podlah, příček, stěn, fasád, stropů, podhledů, plochých a šikmých střech či potrubních rozvodů zahrnuje nabídka také unikátní fólie Isover VARIO® s proměnnou hodnotou ekvivalentní difuzní tloušťky sd, lepicí a těsnicí pásky, tmely apod. Materiály Isover jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci budov, ale slouží také jako ochrana před hlukem a případně i přispívají ke zvýšené požární odolnosti objektů a rozličných technických a technologických zařízení a prvků. Izolační materiály z minerálních vláken i polystyrenu velmi významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov, a tím i celkové produkce škodlivých látek vypouštěných do ovzduší. Díky své kvalitě a vysokým tepelně technickým parametrům jsou klíčovými prvky pro nízkoenergetický a pasivní způsob bydlení. Výrobky jsou zařazeny do dotačního programu Nová zelená úsporám.

Výběr z nabídky ISOVER

Orstech 65 H

Popis OH: 65 kg/m³; MST: 600 °C Deska Orstech 65 H je vyrobena s povrchovou úpravou polepem hliníkovou fólií. Je součástí certifikovaného protipožárního systému ORSTECH Protect. Jednovrstvým kladením izolace je možné docílit požární odolnost 15, 30, 45 a…

Orstech DP 100

Popis OH: 100 kg/m³; MST: 680 °C Rohož na pletivu Orstech DP 100 je vhodná jako tepelná a/nebo akustická izolace potrubí, technologických zařízení, kotlů, pecí a kouřovodů s velmi vysokým teplotním zatížením. Je vyrobena z kamenné vlny a má jednostranně…

Orstech DP 65

Jako tepelnou izolaci trubek, vhodnou i na nerezové povrchy, pro vás máme v naší nabídce Isover Orstech DP 65. Informujte se více v našich prodejnách.

Orstech DP 80

Jako izolaci teplovodního potrubí vám můžeme nabídnout produkt Isover Orstech DP 80. Tuto izolaci trubek můžete poptávat v každé z našich prodejen.

Orstech LSP 40

K izolaci vzduchotechniky využijte lamelové rohože Isover Orstech LSP 40, které objednáte v našich prodejnách. Přijďte si k nám pro izolaci vzt potrubí.

Orstech LSP H

Izolace potrubí musí být provedena řádně. Proto vám nabízíme izolaci na potrubí Isover Orstech LSP H. Přijďte se k nám informovat o dostupnosti materiálu.

Videa

Poptejte nás