Doprava zboží

Doprava zboží

Rozvážíme stavební materiály zakoupené v naší prodejně na místo určení. K dispozici máme velkotonážní (13t) i malotonážní (5.5t)vozidla. Některá naše vozidla jsou opatřeny hydraulickou rukou, která usnadňuje manipulaci se zbožím. Dále je možnost odvozu stavebních materiálů od dodavatele na místo určení. Na základě Vaší objednávky zajistíme dopravu zboží až k Vám. Máte-li zájem o naši dopravuk, zpracujeme Vám individuální nabídku dle množství objednaného zboží a dopravní vzdálenosti.
Fasádní centrum

Fasádní centrum

Fasádní centrum Vám pomůže a poradí s vhodným výběrem materiálu pro Vaší fasádu či interiér. Na speciálním stroji mícháme pastovité omítky přímo u nás. Nabízíme široký výběr odstínů a vysokou kvalitu barev za zajímavé ceny. V našem fasádním centru je možné namíchat přesný odstín i s odstupem času. Mezi výhody pastovitch omítek patří rychlá a snadná aplikace, široká škála barevných odstínů, vysoká odolnost proti klimatickým podmínkám, pružnost a v neposlední řadě omyvatelnost.  
Foukaná izolace

Foukaná izolace

CLIMATIZER PLUS, je 100% ekologická foukaná, tepelná, akustická izolace chráněna protipožárními látkami, přidavky proti plísni, hnilobě, hlodavcům, hmyzu a jiným škůdcům. Tato izolace je aplikována speciálníni průmyslovými fukary. CLIMATIZER PLUS je vhodný do všech typů staveb. Lze ho zafoukat na rovný podklad, stejně jako do připravené dutiny.    
Okna a dveře

Okna a dveře

Nabízíme prodej a montáž oken a dveří z profilových systémů GEALAN. Mají tvarovou i barevnou stálost, výborně tepelně i hlukově izolují, jsou odolné proti vlivům prostředí a snadno se udržují. Nabízíme Vám špičkový německý 6-ti komorový profil GEALAN S9000 a GEALAN S8000 IQ. Dále prodáváme i doplňky jako jsou parapety vnitřní a vnější, žaluzie a sítě proti hmyzu.

Poptejte nás