O společnosti STAVO plus Votrubová, s.r.o.

Firma STAVO plus Votrubová, s. r. o. byla založna v roce 2006. V našich stavebninách nabízíme našim zákazníkům nejen veškerý stavební materiál, ale i fasádní centrum, okna i dveře, foukanou izolaci a betonové podlahy. Naleznete u nás šikorý sortiment stavebních materiálů za nejlepší ceny. Naši vyškolení pracovníci Vám rádi poradí a pomohou s rychlým dodáním materiálu přímo na stavbu.

logo-op-pik.jpg

 

Název projektu: Nákup energeticky úspornějších vysokozdvižných vozíků

Předmětem projektu je výměna dvou neekologických a neekonomických vysokozdvižných vozíků (VZV), které žadatel využívá v rámci své podnikatelské činnosti v rámci podporované CZ-NACE, za dva energeticky úspornější VZV. Díky projektu bude snížena konečná spotřeba energie v podnikatelském sektoru, sníženo množství emisí CO2 a podpořen malý podnik a jeho konkurenceschopnost, což je zcela v souladu s cíli Výzvy i Programu.

 

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

 

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás