Sortiment

Weber

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je jedním                 z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

YTONG

YTONG

Je masivní a neobyčejně odolný, po všech stránkách ekologický s nejlepšími tepelně – izolačními vlastnostmi. Velmi jednoduše se zpracovává a opracovává. Svou masivností poskytuje zvukovou izolaci odpovídající normám. Je nehořlavý   a „dýchá“.

Porotherm

Porotherm

S touto značkou nabízí společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. možnost výstavby Vašeho rodinného domu. Tato nabídka výstavby rodinného domu z tradičního přírodního materiálu, kterým cihla určitě je, má spolu se zajištěním vlastní stavby i řadu jiných výhod.

Cihly

Cihly

Od běžných rozměrů: CP 290x140x65, CP lehčená 290x140x65, CDm 240x115x113, 5 DF 290x240x113, 10 DF 290x240x238 5 DF příčk. MK 300x238x115 Cihla příčk. MK 300x140x115 Voština CV 14 290x140x140 NF 240x115x71 CDm AKU 240x115x113 AKU 30 Sterbo AKU 11,5 11,5x240x113, až po cihly specifické a na objednávku.

Maltové směsi

Našimi dodavateli pro suché maltové směsi jsou Weber, Cemix, Baumit a Hasit. Nabízíme produkty od zdících malt a štuků, po betony, spárovací hmoty            a lepidla.

Tepelné izolace

Sortiment tepelných izolací zastupuje minerální skelná vata Ursa a čedičová vlna Rockwool.

Asfaltové izolace

Asfaltové izolace

Sortiment lehkých izolačních pásů a pásů nastavitelných z oxidovaných asfaltů zastupuje v našem sortimentu
* Nepískovaná lepenka A330H
* Pískovaná lepenka R333H
* Natavitelé asfaltované pásy IPA400H
* Modifikované pásy

Zárubně, dveře

Zárubně, dveře

Zárubně pro klasické zdění, pro přesné zdění, pro sádrokarton, pro přímou betonáž. Ke všem zárubním jsou samozřejmostí i dveře a to jak „klasické“ skladem, tak i na objednání dle Vašeho přání či projektu.

Střešní okna

Střešní okna

* Střešní okna
* Zastiňovaní doplňky
* Dekorativní a zastiňovaní doplňky
* Lemování
* Světlovody
* dodavatelé oken: Velux, Rotto, Fakro

Sádrokarton

Sádrokarton

Naším předním dodavatelem systémů suché vnitřní výstavby a sádrových omítek je společnost Rigips. Všechny produkty prvotřídní kvality – od sádrokartonových a sádrovláknitých systémů až po jemné omítky a stěrky pro interiéry – jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin. Jsou plně recyklovatelné a ani jako odpad nezatěžují životní prostředí.Na našich skladech naleznete výrobky patřící do skupiny pro tzv. systémy suché vnitřní výstavby a to sádrokartonové desky, sádrovláknité desky Rigidur, konstrukční profily, sádrové tmely a samozřejmě všechno další příslušenství.

Ochranné pomůcky

Ochranné pomůcky

Velký sortiment naleznete v naší prodejně, kterou najdete ve Voticích v Pražské ulici 145.

Nářadí a ostatní

Nářadí a ostatní

Od „klasického“ stavebního nářadí, přes speciální malířské a sádrokartonářské nářadí až k elektroinstalačnímu materiálu.

Malířské potřeby

Malířské potřeby

Náš široký sortiment zahrnuje:
* nářadí na nanášení barvy, válečky a štětce
* nářadí na přípravu podkladu
* nářadí na tapetování a pokládání podlahy
* pomůcky na oblepení, přikrytí a ochranu

Komíny Schiedel

Komíny

* Univerzální komíny a speciální komíny s keramickou vložkou jsou důležitým prvkem při vytápění objektu.
* Lehké třívrstvé celonerezové komíny nebo kombinované komíny pro speciální použití v bytové nebo průmyslové výstavbě.
* Fasádní komínové systémy nebo lehké komínové systémy pro dodatečnou stavbu komínu.
* Jednovrsté komíny na bázi keramiky, nerezové oceli a plastu, vhodné pro vložkování stávajících komínových průduchů.
* dodavatelé komínů: Schiedel, Eko komíny a ostatní

Elektrické nářadí Extol Premium

Elektrické nářadí XTline

Spadá do kategorie elektrického nářadí použitelného pro všechny řemeslníky     k běžné práci. Nářadí XTline klade důraz na kvalitu použitých materiálů            a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.

Ruční nářadí Extol Premium

Ruční nářadí XTline

Je používané řemeslníky pro každodenní práci ať již na stavbě, v truhlárně či     v dílně. Nářadí XTline klade důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii.