Dodavatelé

Beton BROŽ ®

Beton BROŽ ®

Firma Beton BROŽ ® nabízí rozměrnou paletu výrobků, od průmyslových prvků přes prvky zahradní architektury, dlažby, dlaždice, obrubníky, vázy, květináče a další.

XTline

XTline

Dovoz a prodej železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů XTline, které svou kvalitou splňují přísné požadavky jak na náročný profesionální provoz, tak i širokou škálu využití pro domácí mistry.

Pilecký, s.r.o.

Šíře sortimentu Pilecký, s.r.o. zahrnuje klasické čtyřhranné pletivo IDEAL®, dekorační pletivo DEKORAN®, lesnické pletivo, sloupky IDEAL®, brány a branky IDEAL® a betonové oplocení PILEG®. Firma je výhradním dovozcem průmyslových plotů, chovatelských pletiv, kovaných plotů, garážových vrat (výklopná, dvoukřídlá, sekční, rolovací) a bran všech typů.

BACHL, s.r.o.

BACHL, s.r.o.

Výrobce tepelné izolace: pěnový a extrudovaný polystyren, polyuretan, tecta-PUR, fólie, perlit. Součástí nabídky jsou též plastová okna a dveře, Isostone, stavební materiály, jímky, skruže a betonové dlažby, pozemní a inženýrské stavby.

BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.

BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.

Výrobce barev, laků, ředidel, technických kapalin a pryskyřic, barvy a laky na kov, dřevo, beton, vnitřní a fasádní omítky, lazury, podlahy, báze k tónování.

BAUMIT, s r.o.

BAUMIT, s r.o.

Výrobce zateplení fasád, zateplovacích systémů, strojních omítek, sádrových omítek, sanačních omítek, fasádních omítek, fasádních barev, litých podlah a samonivelačních stěrek.

BEST, a.s.

BEST, a.s.

Výrobce terasové dlažby, betonové dlažby, zámkové dlažby, betonových plotů, ztraceného bednění, betonových tvárnic, zdicích systémů.

BRAMAC střešní systémy, s.r.o.

BRAMAC střešní systémy, s.r.o.

Výrábí střešní tašky a doplňky, odborné technické poradenství a řešení střešních konstrukcí.

CEMBRIT, a.s.

CEMBRIT, a.s.

Zaměřujeme se na střechy, fasády a obklady z vláknocementu. Moderní řešení pro střešní konstrukce i fasády rodinného domu, dřevostavby, rekonstrukce panelového domu, bungalovu, chaty a chalupy. Střešní krytina.

CS-BETON, s.r.o.

CS-BETON, s.r.o.

Výrobce a dodavatel kvalitní betonové prvky pro dopravní stavitelství a zahradní architekturu jako jsou: zámková dlažba, vegetační tvárnice, plošná dlažba, silniční obrubníky, zahradní obrubníky, bezbariérové obrubníky, svodidla, opěrné zdi, bednící tvárnice, zdící a štípané tvárnice, palisády, tvárnice pro tvorbu okrasných zdí, žlaby a odvodňovací systémy.

Českomoravský cement, a.s., nástupnická společnost

Českomoravský cement, a.s., nástupnická společnost

Výrobce volně ložených a balených cementů pro použití ve všech oblastech stavebnictví, inovativní produkty Tiocem a ThermoCem vhodné pro úsporné a k životnímu prostředí šetrné stavby.

DACH STAR, s.r.o.

DACH STAR, s.r.o.

Dodavatel půdních schodů, střešních oken , schodů a zabradlí.

DCD IDEAL, s.r.o.

DCD IDEAL, s.r.o.

Výrobce a dodavatel pěnového polystyrénu, EPS polyfon, izolace climawool, extrudovaný pol. XPS, perimetr, EPS Neo, systémové role, dřevovláknité desky.

Den Braven, a.s.

Den Braven, a.s.

Dodavatel polyuretanové pěny, tmely, lepidla, nátěrové a stěrkové hmoty, chemické kotvy, přísady do stavebních hmot, autoprodukty a aplikační nářadí.

Direct Import Group, s.r.o.

Direct Import Group, s.r.o.

Dodavatel stavebního nářadí, malířského nářadí, pásek, doplňků pro sádrokartony.

DITON, s.r.o.

DITON, s.r.o.

Výrobce betonové dlažby, zámkové dlažby, betonových plotů, ztraceného bednění, betonových tvárnic, zdicích systémů.

Ekokomíny, s.r.o.

Ekokomíny, s.r.o.

Společnost EKO KOMÍNY s.r.o. je českým výrobcem kvalitních komínů, komínových systémů, komínových vložek či spalinových ventilátorů.

EKOSTYREN, s.r.o.

EKOSTYREN, s.r.o.

Zpracování polystyrenového odpadu, výroba izolačního materiálu i betonu a pokládání podlah.

ENCO, a.s.

ENCO, a.s.

Výrobce ručního nářadí pro stavební průmysl, a jeho následný prodej převážně prostřednictvím velkoobchodní sítě a také obchodních řetězců.

GREISEL

GREISEL

Výrobce porobetonů a ostatních stavebních materiálů.

Gunnex, s.r.o.

Gunnex, s.r.o.

Dodavatel stavebního příslušenství. Zejména izolace, extrudovaný polystyren, XPS izolace kročejového hluku, geotextílie, podkladní textilie, stavební fólie Foldex, nopové drenážní fólie, žlaby a mříže. Nabízí dále profi systémy, zatravňovací tvárnice, signalizační pásky, drenážní a odvodňovací systémy, spojovací materiály, kotevní techniku na okna dveře, fasády, střechy, síť na lešení, profily, ventilační mřížky, okapový systém, střešní doplňky, terč pod dlažbu.

Gutta ČR - Praha, s r.o.

Gutta ČR – Praha, s r.o.

Dodavatel lehké střešní krytiny Gutta, prosvětlovacích deskek z PVC, vlnitých pásů ze skolaminátu a polykarbonátovcý deskek Guttaglis.

HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, a.s.

HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, a.s.

Výrobce suchých maltových směsí, vnějších a vnitřních omítek, fasádních barev, sanačních a renovačních omítek, spárovacích malt, lepidel a izolací. Nabízí také kompletní zateplovací systémy, stříkané betony, hydroizolace, cementové potěry a lité podlahy.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Výrobce a dodavatel komplexního cihelného systému pro hrubou stavbu, tzn. cihly pro obvodové, nosné, příčkové a akustické zdivo, maloformátové děrované cihly, broušené cihly, keramické stropy a překlady, stropní panely, roletové překlady, cihelné komíny.

HET, s.r.o.

HET, s.r.o.

Výrobce interierových, latexových, fasádních, tonovacích barev, tenkovrstvých omítek, penetrace, tmely, štuky, lepidla stavební a malířské suroviny.

INVA Building Materials, s.r.o.

INVA Building Materials, s.r.o.

Distributor produktů stavební chemie SOUDAL. Dodavatel polyuretanové pěny, tmely, lepidla, nátěrové a stěrkové hmoty, chemické kotvy, přísady do stavebních hmot, autoprodukty a aplikační nářadí.

JAFHOLZ, s.r.o.

JAFHOLZ, s.r.o.

Dodavatel dřevotřískové desky, osb a mdf desky, překližky, spárovky, pracovní desky, parapety, řezivo, trámy, prkna, latě, palubky, obkladové panely. Máme také laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, lišty, zahradní nábytek, nábytkové kování, izolace.

JOBIprofi, s.r.o.

JOBIprofi, s.r.o.

Společnost JOBIprofi s.r.o. Náplní firmy je dovoz a prodej železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů. Distribuci našeho zboží zajišťují obchodní zástupci s působností po celé České republice. Naši zákazníci jsou převážně železářské prodejny a stavebniny.

KB - BLOK systém, s.r.o.

KB – BLOK systém, s.r.o.

Výroba a prodej betonových zdících materiálů a doplňků ke zdění. Nabízíme tvarovky KB, zdící systém KB Klasik, zákrytové prvky, opěrné zdi, zahradní architekturu, dlažbu, prvky dopravní infrastruktury a střešní krtiny.

Klinker Centrum, s.r.o.

Klinker Centrum, s.r.o.

Lícové zdivo: cihly klinker a lícové cihly, obkladové pásky, zahradní dlažba klinker, parapetní desky, stříšky na zídky a sloupky, kanalizační cihly. Nabízí také pálenou střešní krytinu Röben.

KM Beta, a.s.

KM Beta, a.s.

Výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel a bloků. Dodává vícevrstvý stěnový systém SEDWIX.

KNAUF Praha, s r.o.

KNAUF Praha, s r.o.

Výroba a prodej sádrokartonů a příslušenství, suchých maltových směsí, omítek, lepidel a prodej stavební chemie.

KNAUF, s.r.o.

KNAUF, s.r.o.

Výrobce skelné vaty, kamené vlny.

Kooperativa, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice

Kooperativa, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice

Výrobce ocelových zárubní, zárubní typových, atypických, nerezových a zakázkové zárubně, ocelové stožáry.

Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.

Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.

Výrobce suchých maltovin a omítkovin, sanačních i zateplovacích systémů, mletého vápence a dolomitu.

Lafarge Cement, a.s.

Lafarge Cement, a.s.

Výrobce portlandského cementu, portlandského struskového cementu, maltovinového pojiva třídy 12,5 Multibat PLUS a vápence pro odsíření.

LASSELSBERGER, s.r.o.

LASSELSBERGER, s.r.o.

Výrobce keramických obkladů a dlažeb bytové keramiky RAKO.

LB Cemix, s.r.o.

LB Cemix, s.r.o.

Výrobce stavebních hmot, probarvené fasádní omítky a barvy. Nabízí systémová řešení za pomoci disperzních materiálů a suchých směsí. Sortiment zahrnuje zateplovací, podlahové, sanační, hydroizolační systémy.

Lindab, s.r.o.

Lindab, s.r.o.

Nabízí komponenty a komplexní konstrukční řešení pro komerční i rezidenční využití – ocelové haly, střešní nástavby, lehké střešní konstrukce, malé komerční objekty, komplexní střešní a stěnové systémy aj.

ONDULINE - stavební materiály, s r.o.

ONDULINE – stavební materiály, s r.o.

Výrobce a dodavatel střešní krytiny Onduline, prosvětlovacích systémů, plechových krytin, asfaltových šindelů a hydroizolačních folií.

PARABIT Technologies, s.r.o.

PARABIT Technologies, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž izolačních pásů a střešních šindelů.

PICHLER

PICHLER

Výrobce cihelných bloku a ostatního stavebního materiálu.

PORFIX CZ, a.s.

PORFIX CZ, a.s.

Výrobce komplexního stavebního systému, ze kterého postavíte celou zděnou část hrubé stavby. To znamená rychlou a přesnou výstavbu.

PRESBETON Nova, s.r.o.

PRESBETON Nova, s.r.o.

Vyrábí dlažby a betonové prvky: tvarovaná, plošná a zámková dlažba, speciální lité dlažby, vegetační a drenážní dlažby, obrubníky, žlaby, zdicí materiály – plotovky a tvarovky FACE BLOCK, rumplované kameny CRASH BLOCK. Dále nabízí výklenky do zdi, betonové lícové cihly hladké a rumplované, zákrytové desky, betonové prvky pro venkovní architekturu: venkovní schody, zahradní stupně, palisády, okrasné a svahové tvárnice, betonové stěny, travní lemy, lavičky a květináče.

PPG Deco Czech, a.s.

PPG Deco Czech, a.s.

Výrobce interierových, latexových, fasádních, tonovacích barev, tenkovrstvých omítek, penetrace, tmely.

quick-mix, k.s.

quick-mix, k.s.

Široký sortiment suchých maltových směsí a stavební chemie společnosti quick-mix pokrývá téměř veškeré potřeby moderního stavitelství a zahrnuje především produkty z oblastí: Malty a lepidla, lícové zdivo, speciální maltové směsy, zateplení.

Rigips, s.r.o.

Rigips, s.r.o.

Dodavatel sádrokartonových a sádrovláknitých systémů, sádrových omítek a malířských stěrek Rimano.

ROCKWOOL, a.s.

ROCKWOOL, a.s.

Vyrábce tepelných, zvukových a protipožárních izolací z kamenné vlny. Izolace z kamenné vlny jsou vhodné pro zateplení střech, fasád, příček, podlah, potrubí, kotlů. Výborně tepelně izolují, nehoří, tlumí hluk, dýchají a nevlhnou.

ROTO střešní okna, s.r.o.

ROTO střešní okna, s.r.o.

Výrobce střešních oken a doplňků na ně, jako rolety, žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu, lemování a světlovody , půdní schody.

Saint-Gobain Isover CZ, s.r.o.

Saint-Gobain Isover CZ, s.r.o.

Výrobce izolačních materiálů. Nabízí široký sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací z minerální vlny, XPS a EPS.

Saint-Gobain Weber Terranova, a.s.

Saint-Gobain Weber Terranova, a.s.

Výrobce štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů i podlahových hmot.

SAKRET CZ, k.s.

SAKRET CZ, k.s.

Dodavatel obkladů a dlažeb, zdicích malt, omítek, lepidel, fasádních barev a potěrů.

SATJAM, s.r.o.

SATJAM, s.r.o.

Výrobce lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy a kompletní příslušenství pro střechy. Vše pro plechové střechy. Střešní krytina a okapový systém NIAGARA z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu. Kvalitní odolná povrchová úprava v mnoha barevných variantách. Plechová krytina, okapy i trapézové plechy s garancí Satjam záruka Plus. Bezúdržbové okapy funkční i estetické. Trapézové plechy jako jednoduché střešní krytiny nebo různé jiné konstrukční prvky staveb.

SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s.

SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s.

Výrobce zámková dlažba a prvky zahradní architektury.

Schiedel, s.r.o.

Schiedel, s.r.o.

Výrábí komíny a komínové systémy, komíny pro novostavby, systémy pro obnovu komínů, vícevrstvé, nerezové komíny a další.

Styrotrade, a.s.

Styrotrade, a.s.

Výrobce polystyrenových izolačních desek, perimetrické a soklové desky, fasádní profily a doplňky, stropní dekorativní desky, extrudovaný polystyren, zakázkovou výrobu.

TONDACH Česká republika, s.r.o.

TONDACH Česká republika, s.r.o.

Výrobce pravé pálené střešní tašky, systém keramických doplňků a tuningu pro střechu, cihly Keratherm. Střešní krytina TONDACH je vyráběna z čistě přírodních materiálů, má vysokou trvanlivost a kvalitu, poskytují záruku 33 let.

TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč

TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč

Vyrábí a dodává plastové plotovky s okrasnou hlavou, plastové plotové sloupky a plastová prkna, lehké plotové základy, plastová terasová prkna, plastová zatravňovací dlažba, plastové záhonové chodníky, plastové zahradní obrubníky, zahradní nášlapné dílce, ohradníkové kůly, plastové palubky, plastové desky, přepravní palety, kabelové žlaby, stropní vložky, kanalizační vpusť. Různé plastové profily a další zakázková výroba. Vše z plastového materiálu TRAPLAST.

VELUX Česká republika, s.r.o.

VELUX Česká republika, s.r.o.

Výrábí střešní okna VELUX a doplňky na ně, jako rolety, žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu, lemování a světlovody.

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Výrobce cihlářských výrobků se značkou výrobků POROTHERM pro stěny a stropy a TERCA Klinker pro fasády…

Xella CZ, s.r.o.

Xella CZ, s.r.o.

Výrobce pórobetonu, silikátových výrobků a sádrovláknitých desek.